برنامه شب‌های میهمانی خدا یا به اختصار «میهمانی خدا» یک حرکت خیریه و اجتماعی با هدف برآورده کردن آرزوهای کودکان در سطح بخش خمام است. این برنامه که برای اولین‌بار در استان گیلان سال گذشته به روی صحنه رفت، بازتاب بسیار خوبی در رسانه‌های این استان داشت و با همراهی بسیاری از هنرمندان محبوب گیلانی مواجه گردید.
میهمانی خدا که با شعار «این همدلی ادامه دارد» برای دومین سال متوالی در ماه مبارک رمضان برگزار می‌گردد، تنها مختص به ماه رمضان نبوده و در تلاش است با همراهی و حمایت شما عزیزان دل کودکان بیشتری را شاد کند ...

میهمانی خدا آغاز به کار کرد …


ویژه برنامه‌ی «شب‌های میهمانی خدا» در ۷ شب پایانی از ماه مبارک رمضان برگزار می‌شود.
تهیه کننده‌ی این برنامه در گفتگو با خمام نیوز از برگزاری برنامه شب‌های میهمانی با خدا از ۱۲ الی ۱۸ تیر خبر داد و گفت : برنامه مذکور با موضوع برآورده کردن آرزوهای کودکان بی‌بضاعت و کم بضاعت برای اولین‌بار در استان گیلان، در ساعت ۲۱:۱۵ در کانون حق‌شناس خمام برگزار می‌گردد.
رشید زیبانگار با بیان اینکه خیرین نقش اصلی را در این برنامه ایفا می‌کنند، ادامه داد : هنرمندان گیلانی مختلفی نیز در برنامه شب‌های میهمانی با خدا حضور دارند تا هر یک به سهم خود نقش موثری را در به ثمر رساندن این امر خیر ایفا کنند.
به گفته‌ی وی، از خیرین علاقه‌مند برای شرکت در این امر خیر دعوت به عمل می‌آوریم.


سه شنبه، ۸ تیر ۱۳۹۵