برنامه شب‌های میهمانی خدا یا به اختصار «میهمانی خدا» یک حرکت خیریه و اجتماعی با هدف برآورده کردن آرزوهای کودکان در سطح بخش خمام است. این برنامه که برای اولین‌بار در استان گیلان سال گذشته به روی صحنه رفت، بازتاب بسیار خوبی در رسانه‌های این استان داشت و با همراهی بسیاری از هنرمندان محبوب گیلانی مواجه گردید.
میهمانی خدا که با شعار «این همدلی ادامه دارد» برای دومین سال متوالی در ماه مبارک رمضان برگزار می‌گردد، تنها مختص به ماه رمضان نبوده و در تلاش است با همراهی و حمایت شما عزیزان دل کودکان بیشتری را شاد کند ...

پیش‌از آغاز دومین دوره از ویژه برنامه ؛

زمین اهدا شده توسط فرد خیر به کودک نیازمند تحویل داده شد


در جریان برگزاری اولین دوره از ویژه برنامه‌‌‌ی شب‌های میهمانی خدا با هدف برآورده کردن آرزوهای کودکان کم‌بضاعت و بی‌بضاعت در ماه مبارک رمضان سال گذشته بود که کودکی در روستای للـه‌کا شناسایی گردید که از مشکلات متعددی از جمله نداشتن تلویزیون، یخچال و …، همچنین سرپناه نامناسب رنج می‌برد.
در همین راستا، به همت گروه میهمانی خدا و خیرین خمامی بسیاری از نیازها همچون تلویزیون، گیرنده دیجیتال، یخچال، پوشاک، مواد غذایی و … برطرف گردید که برخی از آنها از جمله پوشاک و موادغذایی به دفعات پس از خاتمه یافتن ویژه برنامه‌ی مذکور در ماه‌های مختلف سال امتداد یافت، تا اینکه در نهایت روز گذشته «سه شنبه» زمین اهدا شده به این کودک توسط مجید نژادپارس «خیر خمامی» به وی تحویل داده شد و این امیدواری وجود دارد که به کمک دیگر خیرین قدم‌های بزرگتری برای این کودک، از جمله ساخت یک سرپناه در زمین اهدا شده آغاز گردد.
گفتنی‌است، این خانواده به مدت بیش‌از ۵۰ سال در خانه‌ای با وضعیت نامناسب در للـه‌کا زندگی می‌کرد، که در قالب ویژه برنامه‌ی میهمانی خدا زمینی در مدت ۱ سال به تنها فرزند آنان اهدا گردید.

به گزارش خمام‌نیوز، دومین دوره از ویژه برنامه شب‌های میهمانی خدا همچون سال گذشته هر شب ساعت ۲۱ «از ۳۱ خرداد الی ۶ تیر» در کانون شهید حق‌شناس خمام با حضور مردم، خیرین، ورزشکاران و هنرمندان صدا و سیما برگزار می‌گردد تا همچنان قدم‌های مثبت برای برآورده کردن آرزوهای کودکان کم‌بضاعت و بی‌بضاعت بخش خمام ادامه یابد.


چهارشنبه، ۳۱ خرداد ۱۳۹۶ منبع: خمام نیوز