برنامه شب‌های میهمانی خدا یا به اختصار «میهمانی خدا» یک حرکت خیریه و اجتماعی با هدف برآورده کردن آرزوهای کودکان در سطح بخش خمام است. این برنامه که برای اولین‌بار در استان گیلان سال گذشته به روی صحنه رفت، بازتاب بسیار خوبی در رسانه‌های این استان داشت و با همراهی بسیاری از هنرمندان محبوب گیلانی مواجه گردید.
میهمانی خدا که با شعار «این همدلی ادامه دارد» برای دومین سال متوالی در ماه مبارک رمضان برگزار می‌گردد، تنها مختص به ماه رمضان نبوده و در تلاش است با همراهی و حمایت شما عزیزان دل کودکان بیشتری را شاد کند ...

به همت خیرین صورت پذیرفت ؛

توزیع رایگان کیف مدرسه و لوازم التحریر بین بیش‌از ۶۰ دانش آموز نیازمند خمامی


بیش‌از ۶۰ دانش آموز نیازمند خمامی به همت خیرین از کیف مدرسه و لوازم التحریر برخوردار شدند.
در این همدلی که به مناسبت بازگشایی مدارس با مشارکت گروه میهمانی خدا صورت پذیرفت، کیف مدرسه به همراه لوازم التحریر «متشکل از دفتر، خودکار، مداد، جامدادی، پاک‌کن، خط‌کش و …» بین دانش آموزان نیازمند ۷ تا ۱۳ سال توزیع گردید.
علاوه بر بسته‌های کیف و لوازم‌التحریر دریافتی از جانب خیرین خمامی، مبلغ ۱ میلیون و ۶۱۵ هزار تومان از طریق خیرین جمع‌آوری شد که صرف تهیه‌ی کیف و لوازم‌التحریر گردید و با کمک کمیته‌ی امداد بخش خمام «در جهت شناسایی نیازمندان و امر توزیع»، هدایا به دست دانش‌آموزان نیازمند رسید.
گفتنی‌است، کمک به دانش‌آموزان بی‌بضاعت به ‌ویژه در این ایام از امور مهمی است که مورد توجه آحاد مردم قرار دارد.


دوشنبه، ۵ مهر ۱۳۹۵ منبع: خمام نیوز