برنامه شب‌های میهمانی خدا یا به اختصار «میهمانی خدا» یک حرکت خیریه و اجتماعی با هدف برآورده کردن آرزوهای کودکان در سطح بخش خمام است. این برنامه که برای اولین‌بار در استان گیلان سال گذشته به روی صحنه رفت، بازتاب بسیار خوبی در رسانه‌های این استان داشت و با همراهی بسیاری از هنرمندان محبوب گیلانی مواجه گردید.
میهمانی خدا که با شعار «این همدلی ادامه دارد» برای دومین سال متوالی در ماه مبارک رمضان برگزار می‌گردد، تنها مختص به ماه رمضان نبوده و در تلاش است با همراهی و حمایت شما عزیزان دل کودکان بیشتری را شاد کند ...

بر اثر تصادف در حین ماموریت جان باخت ؛

پیکر کارمند اداره‌ی کمیته امداد خمام در کلاچاه دوم تشییع شد


مجید قاسمی‌پور «کارمند کمیته امداد خمام» پیش‌ازظهر روز گذشته «۳۰ آذر» در حین ماموریت بر اثر سانحه‌ی تصادف جان باخت.
رئیس اداره کمیته امداد خمام در گفتگو با خبرنگار خمام نیوز با بیان اینکه قاسمی‌پور متولد سال ۱۳۵۵ و صاحب ۲ فرزند دختر بود، عنوان کرد : وی به مدت ۷ سال به عنوان نیروی حوزه مشارکت در کمیته امداد خمام برای جمع آوری صدقات مردمی همکاری می‌نمود.
به گفته‌ی علی جمشیدی، وی در حین انجام وظیفه و در ماموریت بر اثر سانحه‌ی تصادف دچار مصدومیت شد و در هنگام انتقال به بیمارستان آریا رشت جان باخت.
این مسئول، افزود : مجید قاسمی‌پور وظیفه شناس و مهربان بود و همواره به فقرا در بخش خمام توجه ویژه‌ای داشت.
به گزارش خمام نیوز، مجید قاسمی‌پور در جریان برنامه‌ی شب‌های میهمانی خدا که به مدت ۷ شب در ایام ماه مبارک رمضان در کانون شهید حق شناس خمام برگزار شد، در جهت شناسایی کودکان نیازمند و توزیع هدایا کمک‌های فراوانی نمود.


چهارشنبه، ۱ دی ۱۳۹۵ منبع: خمام نیوز